Pojazdy rolnicze

Władimirec T25

niezawodny pomocnik w każdym gospodarstwie

Wśród popularnych maszyn rolniczych znajduje się Władimirec T25, uznawany za nieocenioną pomoc w gospodarstwach. Traktory te są wykorzystywane od wielu lat, za ich początek uznaje się lata 60 ubiegłego wieku. Traktor został wyprodukowany w Rosji, ale znalazł zastosowanie także poza jej granicami. Poznaj jego parametry techniczne i największe zalety.

Jaką specyfikację techniczną ma ciągnik T25?

Obecnie można liczyć na bardzo nowoczesny sprzęt rolniczy, który mocno ułatwia życie osobom zajmującym się gospodarstwem. Pozwalają na zaoszczędzenie czasu, są wyposażone w liczne udogodnienia. Na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować ogromny postęp technologiczny, ale nawet w starszych maszynach takich jak traktor Władimirec T25 zastosowano różne ciekawe rozwiązania. Został on stworzony z myślą o wykonywaniu rozmaitych prac zarówno w rolnictwie, jak i w transporcie.

Producent zadbał o to, aby traktor był kompatybilny z różnego typu sprzętem przyczepianym i zawieszanym. Wszystko to sprawia, że traktor Władimirec T25 znalazł szerokie zastosowanie. Ma silnik czterosuwowy, dwucylindrowy o mocy 25 KM. Jest on schładzany za pomocą powietrza. Uzyskuje 1800 obrotów na minutę. Z kolei skrzynia przekładniowa ma w sumie czternaście biegów, z czego większość znajduje się z przodu. Pozwala na uzyskanie prędkości do prawie 27 kilometrów na godzinę.

Ciągnik Władimirec T25 został wyposażony w dwa akumulatory, które mają napięcie 6 Voltów i pojemność 160 Amperogodzin. Maszyna ma trzypunktowy układ zawieszenia i duży udźwig dzięki podnośnikowi hydraulicznemu. Producent wzbogacił traktor o belkę polową i zaczep holowniczy. Władimirec nie jest ciężki, jego waga wynosi około dwie tony. Jego długość to nieco powyżej trzech metrów. Wysokość liczona z kabiną ma prawie dwa i pół metra.

Z czego wynika popularność traktora Władimirec T25?

Na korzyść ciągnika Władimirec T25 przemawia bez wątpienia jego atrakcyjna cena. Cieszy się dużą popularnością ze względu na relatywnie nieduże zużycie paliwa. Można mówić o oszczędnej pracy, co przekłada się na niemałe oszczędności w skali roku. Do zalet traktora Władimirec zalicza się również ekonomiczny silnik, cechujących się dużą trwałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co wydłuża jego żywotność.

Ciągnik ceni się za jego dużą liczbę biegów wstecznych, których ma aż sześć. Maszyna odpala bezproblemowo nawet w przypadku ujemnych temperatur. Użytkownicy mogą liczyć na to, że rozruch silnika jest możliwy przy temperaturze sięgającej do minus dwudziestu stopni Celsjusza. Za plus w traktorze Władimirec T25 uznaje się podnośnik, który pozwala na opuszczanie przymusowe.  

Ciągnik Władimirec T25 pomimo tego, że został wyprodukowany wiele lat temu, nadal stanowi godny polecenia sprzęt rolniczy. Jest to sprzęt uznawany za ekonomiczny, niezawodny. Nie ma problemu z tym, aby kupić części zamienne w atrakcyjnej cenie. Można kupić je w wielu sklepach rolniczych, najtaniej online. Stanowią świetną alternatywę dla zdecydowanie droższych oryginałów, także pod względem jakości.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close