części rolniczePorady

Zakup części do Ursusa w internetowym sklepie rolniczym

Mimo upływu lat i różnych zawirowań, marka Ursus jest wciąż bardzo popularna nie tylko wśród polskich rolników. Ciągle dobrze pracujący na polu ciągnik Ursus z datą produkcji sprzed nawet kilkudziesięciu lat, to nie jest obecnie wcale jakiś rzadki widok na polskiej wsi. A to dlatego, że Ursus – przez te wszystkie lata produkcji do dziś – jest bardzo lubiany przez rolników z powodu swojej niezawodności, wytrzymałości i prostej obsługi. Poza tym części do ciągników tej marki cały czas nie są drogie. A gdy się o Ursusa dba i odpowiednio serwisuje, to odwdzięczy się on dobrą pracą przez długie lata.

Marka Ursus cały czas również unowocześnia swoje produkty. Przykładem może być ciągnik Ursus C-380 nawiązujący do legendarnych już maszyn z tą właśnie literą w nazwie. To maszyna o bardzo szerokich możliwościach zastosowania. Posiada ona bardzo bogate wyposażenie standardowe, które powoduje iż doskonale nadaje się nie tylko do pracy na roli, ale sprawdzi się też w transporcie lub podczas wykonywania robót komunalnych.

Trzeba pamiętać o wymianie filtrów i olejów

Co jednak zrobić, aby Ursus długo i niezawodnie pracował. Każdy ursus wymaga systematycznego sprawdzania wszystkich filtrów. Mogą się one zapychać. Gdy natomiast nie będzie właściwego dopływu powietrza do cylindrów, silnik może przestać pracować lub znacznie wzrośnie zużycie paliwa. Należy również pamiętać o wymianie olejów: silnikowego i przekładniowego. Trzeba to robić raz w roku i najlepiej jesienią. Konieczna jest również kontrola stanu płynu chłodniczego. Gdy go brakuje, trzeba go dolewać. I wymieniać na nowy raz na 3 lata lub po 3 tysiącach motogodzin pracy.

Zakup części do Ursusa w internetowym sklepie rolniczym

Te wszystkie akcesoria, oleje i części do ciągników są dziś bardzo łatwo dostępne. Żeby je kupić, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy znaleźć internetowy sklep rolniczy, który po zamówieniu, dostarczy wszystko do domu. Taki sklep rolniczy dysponuje częściami nie tylko do najnowszych modeli ciągników Ursus, ale i tych wyprodukowanych kilka lub nawet kilkadziesiąt lat temu. Internetowy sklep rolniczy przywiezie do gospodarstwa nie tylko drobne części do ciągnika. Zaopatrzy bez problemów w takie, które konieczne są w przypadku poważniejszych napraw. I co najważniejsze ich ceny będą równie konkurencyjne w stosunku do innych sprzedawców. Nie tylko dlatego, że produkty zakupione w Internecie są zwykle tańsze od tych w sklepach stacjonarnych. Ale również dlatego, że taki sklep rolniczy posiada w swojej ofercie zamienniki każdej oryginalnej części marki Ursus. Ale to, że są one znacznie tańsze, wcale nie oznacza ich mniejszej jakości i trwałości. Są tak samo dobre jak te pochodzące z fabryki marki.

Pomoże kontakt z doradcą

Poruszanie się po stronie internetowego sklepu rolniczego jest bardzo intuicyjne i robienie zakupów w ten sposób na pewno się sprawi nikomu większych trudności, a oszczędności w portfelu w przypadku kupna zmienników będą na pewno znaczne. Poza tym internetowy sklep rolniczy oferuje kupującym telefoniczny lub mailowy kontakt z doradcami, którzy na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości kupującego.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close