Producenci

Kombajny John Deere – cenione przez polskich rolników

John Deere to znana na całym świecie marka produkująca maszyny rolnicze, które cieszą się wielką popularnością. Również ich popularność wzrasta w Polsce. Świetną sprzedażą mogą się cieszyć kombajny, które budzą coraz większe zainteresowanie wśród rolnictwa. Dlaczego kombajny John Deere są tak cenione przez polskich rolników? 

Jak powstała firma Deere & Company

Jest to przedsiębiorstwo założone w Stanach Zjednoczonych przez Johna Deere`a. Jest jedną z najlepszych firm oferujących maszyny i pojazdy rolnicze. Do gamy oferowanych produktów można zaliczyć również maszyny dla leśnictwa, maszyny budowlane oraz sprzęt do ziemi i trawy.

John Deere w Polsce

Pojazdy rolnicze John Deere są dostępne również w Polsce. Najbardziej cenione są kombajny, które wyróżniają się długim czasem użytkowania. Przez co użytkownik nie będzie zmuszany do częstych napraw, nerwowych momentów związanych z kosztorysem nowych części i samej naprawy. Nowa technologia, która ułatwi zbieranie plonów również jest niezawodna i wywoła uśmiech na twarzy nowego klienta, który będzie świadczył o dobrze wykonanej pracy przez rolnika i  maszynę firmy John Deere.

Nowe rozwiązania dzięki technologii MachineSync

Technologia rolnictwa precyzyjnego – takie hasło niesie za sobą nowy system, który oferuje lepsze wyniki podczas zbiorów. MachineSync oferuje dostosowanie prędkości kombajnu do ciągnika z przyczepą do ziaren. Dzięki wykorzystaniu systemu GNSS jest możliwość wyładunku zboża na polu.

Zwiększa ona przede wszystkim bezpieczeństwo pracy maszyn i ich operatorów. Zwłaszcza, gdy praca na polu przekracza 12 godzin i może przeciągnąć się do pory wieczornej. Dużym atutem jest również zbieranie danych logistycznych, przez które możemy zobaczyć poziom napełnienia zbiornika przez ziarna. Pomoże to w podjęciu decyzji o kolejności rozładowywania zbiorów z kombajnów. Rolnik operujący maszyną ma możliwość podglądu na wyświetlaczu dokładnego położenia i  poziomu wypełnienia zbiorników przez wszystkie ciągniki z przyczepami.

Kombajny John Deere - cenione przez polskich rolników

Serie oferowanych kombajnów 

Kombajny kompaktowe W330/W440

Gama kombajnów, która postawiła na kolejność wykonywanych prac pod wolą kierującego. Decyzja kiedy chcesz wyjechać na pole należy do Ciebie. Nie musisz zmieniać kolejności prac, które zaplanowałeś oraz zbędne będzie planowanie ustępstw jakościowych plonów. Decyduje całkowicie operator.

Seria W

Kombajny tej serii wyróżniają się produktywnością i wydajnością na tle innych marek, ale również oferują inteligentne rozwiązania, które ułatwiają zbiory. Seria oferuje najwyższej jakości słomę i ziarna z których będziesz zadowolony.

Seria T

Pojazdy rolnicze tej serii posiadają wszystko co niezbędne do pracy rolnika. Płynny przepływ maszyn oraz nowe standardy i przestronność w kabinie, w której czuje się wygodę i przyjemność z wykonywanej pracy.

Seria S700

Kombajn, który prezentuje wieloletnie doświadczenie prowadzone przez firmę John Deere. Dzięki konsultacji z klientami powstała potencjalna, w pełni zautomatyzowana maszyna, z którą na jakość plonów i liczbę strat nie można narzekać.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close