Porady

Siewnik Hassia. Gdzie kupić części?

Siewnik Hassia jest jednym z najczęściej używanych maszyn rolniczych. Popularność modeli siewników wynika z szybkiego dostępu do stosunkowo tanich części zamiennych, które mogą posłużyć w zastępie oryginalnych podzespołów. Dlaczego rolnicy cenią sobie produkty Hassia? Co stoi na fenomenem firmy? Gdzie można dostać tanie części zamienne Hassia? 

Historia firmy

Hassia to przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze i części zamienne, które zostało przejęte w 1996 roku przez niemieckiego giganta – Lemken. Niemiecki producent posiada ponad 200 lat historii, jego pozycja na rynku jest zdecydowanie niepodważalna. Przejęcie produkcji siewników Hassia umożliwiło rozwój działaności gospodarczej i poszerzenie jej o nowe zastosowania technologiczne. Siewniki Hassia produkowane są pod dawną nazwą, co udowadnia ich świetną jakość i renomę wyrobioną w środowisku maszyn rolniczych. Przyjęcie firmy nie zahamowało jej rozwoju, a wręcz umożliwiło na rozkwit działalności. Tym samym, urządzenia zyskały nowe rynki zbytu.

Tanie części zamienne – gdzie można je kupić?

Tanie części zamienne oferowane są głównie w sklepach internetowych, które dysponują szerokim asortymentem podzespołów. Szczególnie w przypadku siewników Hassia, elementy wyposażenia maszyny mogą być zastępowane przez części innych producentów. Dzięki temu dochodzi do dużej oszczędności, ponieważ zamienne części do siewników są nawet kilka razy tańsze. Możliwości jest wiele, jednakże najwygodniejszą opcją będzie złożenie zamówienia wraz z dostawą do domu. Dzięki temu zaoszczędzimy nie tylko nasze pieniądze, ale również czas. Kurier dostarczy paczkę pod same drzwi, a my, korzystając z nadanego prawa, możemy od razu dokonać weryfikacji przesyłki. Jeżeli coś się nie zgadza lub wówczas, kiedy zajdzie pomyłka w zamówieniu, możemy natychmiast odesłać, a pieniądze zostaną nam zwrócone.

Wysyłka do miejsca zamieszania jest dużym ułatwieniem, gdyż nie musimy przymierzać połowy kraju za jednym elementem, bez którego działanie siewnika jest niemożliwe.

Siewnik Hassia – podsumowanie

Siewniki cieszą się popularnością przede wszystkich na wielkoobszarowych gospodarstwach rolnych. Im większy obszar, tym istotniejszy wydaje się być dobór odpowiedniej maszyny rolniczej. Aby dokonać właściwego wyboru, należy przede wszystkim zapoznać się z opiniami dotyczącymi eksploatacji i dostępności części zamiennych. Siewniki Hassia cechują się szeroka dostępnością podzespołów, które mogą posłużyć jako zamienniki oryginalnych części. Każdy z układów pozwala na dobór odpowiednika. Warto tym samym zaznaczyć, że część zamienna, pomimo, że produkowana przez inny zakład, niejednokrotnie jest równie dobrej jakości. Części do siewnika Hassia z powodzeniem są produkowane od wielu lat i równie długo dostępne na rynku maszyn rolniczych. 

Siewnik Hassia. Gdzie kupić części?

W przypadku zakupu części, warto rozważyć przede wszystkim wysyłkę pocztą, bo to najszybszy i najskuteczniejszy sposób transportu.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close