Producenci

Ursus – polskie ciągniki z wieloletnią historią

Firma URSUS S.A. to świetnie prosperujące przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją ciągników oraz maszyn rolniczych. Firma w idealny sposób łączy innowacyjne techniki i aktualne technologie produkcji razem z tradycją swojej przeszło 125-letniej działalności w branży pojazdów rolniczych. Spółka w zakresie swojej działalności oferuje szeroki wybór pojazdów oraz maszyn wytwarzanych na potrzeby rolnictwa zarówno w Polsce jak i za granicą. Co więcej, URSUS został uznany za lidera segmentu elektromobilności z zakresu produkcji maszyn rolniczych w Polsce, co jedynie potwierdza, iż firma działa w sposób profesjonalny i stara się sprostać coraz to nowym wymaganiom klientów.

Historia polskiej marki URSUS

Działalność firmy Ursus sięga 1893 roku, kiedy to 3 inżynierowie oraz 4 przedsiębiorcy postanowili założyć przedsiębiorstwo o nazwie „Towarzystwo Udziałowe Specyalnej Fabryki Armatur”, gdzie produkowano m.in hydranty przeciwpożarowe, armaturę przemysłu cukierniczego, spożywczego, czy też gorzelniczego. Z upływem kolejnych dekad firma pomimo wszelkich przeciwności stabilnie się rozwijała przez okres międzywojenny, powojenną Polskę, aż po czasy współczesne (z wykluczeniem okresu działań II wojny światowej). Pomimo niekorzystnego położenia gospodarczego Polski w latach 1945-1989, Firmie URSUS udało się wynegocjować  oraz podpisać wiele korzystnych umów handlowych zarówno z kontrahentami w kraju jak i za granicą.

Ursus - polskie ciągniki z wieloletnią historią

Co można znaleźć w ofercie Firmy URSUS?

Podstawą działalności Firmy URSUS jest sprzedaż maszyn oraz ciągników rolniczych w Polsce oraz za granicą. Firma prowadzi ofertę sprzedażową zarówno dla klientów indywidualnych jak innych firm oraz instytucji publicznych. W jej asortymencie można znaleźć m.in:

Dodatkowo firma Ursus stale rozwija się i inwestuje pozyskany kapitał w unowocześnienie dotychczasowych modeli poszczególnych pojazdów rolniczych. Dla każdego rodzaju produkowanych maszyn rolniczych, firma oferuje wiele modeli, które w zależności od potrzeb klienta różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością (każdy model ma inne przeznaczenie w produkcji rolniczej).

Dodatkowo, przedsiębiorstwo na swojej stronie internetowej oferuje możliwość współpracy dla potencjalnych inwestorów,  a także zamieszcza raporty oraz informacje ze zgromadzeń akcjonariuszy, dzięki czemu działalność marki Ursus staje się jasna i przejrzysta. Takie działania mogą jedynie utwierdzać w przekonaniu, iż Ursus stara się jak najlepiej sprostać wymaganiom swoich klientów, a także chętnie podejmuje się współpracy z inwestorami oraz kontrahentami, którzy są skłonni przekazać swoje środki celem unowocześnienia produkcji polskich maszyn rolniczych. Co więcej dzięki wprowadzaniu nieustannie innowacji w swojej ofercie sprzedażowej można odnieść wrażenie, iż przedsiębiorstwo idzie z duchem czasu, a dzięki profesjonalnej obsłudze, marka Ursus jest w stanie budować długotrwałe oraz oparte na zaufaniu relacje ze swoimi klientami.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close