Producenci

Zetor – czeskie ciągniki w polskich gospodarstwach

Zetor jest bardzo popularną i rozpoznawalną marką ciągników w Polsce. Ciągniki Zetor są wyznacznikiem oszczędności, jakości i mocy. Producent ten oferuje wiele modeli ciągnika o różnej rozpiętości mocy oraz z różnym wyposażeniem, które można dopasować do indywidualnych potrzeb rolnika.

Zetor – popularne i cenione ciągniki u polskich rolników

Ciągniki Zetor istnieją na rynku od 70 lat. Od zawsze cenione były za wytrzymałość i siłę. W produkcji tych ciągników nacisk kładziony jest na użyteczność konstrukcji oraz jej prostotę, w wyniku czego cechują się one wysoką żywotnością i niezawodnością. Są łatwe w obsłudze oraz proste w naprawie. W porównaniu do innych marek cechuje je niski koszt eksploatacji oraz niewielkie zużycie paliwa. Ceny części zamiennych są również bardzo atrakcyjne, a serwis nie jest zbyt skomplikowany. 

Zetor - czeskie ciągniki w polskich gospodarstwach

Różnorodność i popularność marek

Od lat najbardziej popularne na polskim rynku są marki Zetor Proxima i Forterra. Ciągniki te są wciąż udoskonalane, a w porównaniu do ceny mają świetną jakość. Zetor Proxima sprawdzi się świetnie w pracach polowych, gospodarczych, jak również transportowych. Zetor Forterra przystosowany jest do cięższych prac, które można wykonywać na niższych prędkościach obrotowych silnika. Jest to marka wyższej klasy przystosowana do wielu zastosowań polowych, łącząca w sobie wytrzymałość, moc i niezawodność. Do mniej popularnych, ale równie dobrych marek zaliczamy Zetor Major oraz Crystal.

Zetor – części do ciągników

W dzisiejszych czasach oraz w dobie internetu pozyskanie części do ciągników Zetor nie stanowi dużego wyzwania. W sklepach rolniczych znajdziemy prawdopodobnie każdą część jaka jest nam potrzebna. Wśród oferowanych produktów znajdziemy: zwrotnice, tarcze, dźwignie, koła przesuwne, widełki, podzespoły sprzęgła czy silnika. Coraz bardziej popularne stają się internetowe sklepy rolnicze, których coraz bardziej przybywa na rynku. Mają one świetne zaplecze i duży asortyment do wyboru. Często sklep rolniczy oferuje zamienniki części, które nie odbiegają jakością od oryginałów, a dodatkowo są w bardziej przystępnych cenach niż oryginalne. Internetowy sklep rolniczy zazwyczaj oferuje sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną. W takich sklepach możemy również liczyć na pomoc fachowca, który pomoże przy wyborze części do maszyn rolniczych. Nie musimy się również martwić o wymianę czy gwarancję części Zetor kupując je w sklepach internetowych. Produkty posiadają wysoką jakość wykonania oraz są łatwe i bezproblemowe w montażu. Części do ciągników Zetor charakteryzują się możliwością szybkiego i bezpiecznego montażu. Sklepy internetowe posiadają niezwykle szeroką i kompleksową ofertę znalezienia dobrych części w korzystnej cenie.

Zetor to marka porównywalna do innych zagranicznych producentów, łącząca w sobie wysoką jakość wykonania oraz adekwatną do tego cenę. To jeden z najbardziej popularnych ciągników rolniczych w Polsce. Dlatego też nie będziemy mieć problemu zarówno z zakupem odpowiednich części do różnych modeli, jak również naprawą samodzielną czy też w zakładach mechanicznych.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close